Trenerzy


Lena Wachowiak

Lena Wachowiak (Prezes Zarządu - Speech Masters)
Lena Wachowiak (Prezes Zarządu – Speech Masters)

Lena Wachowiak to Pomysłodawczyni i Organizatorka Konferencji Kody Kobiecości. Anglistka, mówczyni, tłumaczka, mentorka w obszarze wystąpień publicznych, autorka tekstów, aktywna i zaangażowana społeczniczka.

Założycielka i liderka 3 bydgoskich klubów: Toastmasters Speakers Zone – anglojęzycznego klubu mówców i liderów, English Speaking Club – klubu konwersacyjnego dla osób anglojęzycznych oraz Business Zone Mastermind – klubu praktycznego treningu wystąpień publicznych i kompetencji miękkich dla przedsiębiorców.

Jej życiowe motto brzmi : „Najważniejsze wyprawy w życiu to wychodzenie ludziom naprzeciw”, zaprasza do współpracy ciekawych ludzi, nagrywa wywiady, w których eksponuje wartości przekazywane przez rozmówców, słucha, pisze, inspiruje, tworzy. W ludziach i świecie poszukuje prawdy, piękna, dobra i harmonii.

Zakochana w słowie mówionym i pisanym, niestrudzona poszukiwaczka adekwatnych form wyrazu dla istotnych treści. Entuzjastka działania i tworzenia wartości oraz dzielenia się nią z innymi.

Jej najnowsze dziecko to projekt SpeechMasters, w którym będzie edukować przedsiębiorców jak płynnie i sprawnie komunikować się w biznesie i w życiu.

W międzynarodowej organizacji mówców i liderów Toastmasters uzyskała certyfikat złotego mówcy – Advanced Certificate Gold, czyli najwyższy stopień zaawansowania w wystąpieniach publicznych organizacji TM International. W roku 2015 uzyskała tytuł Mistrzyni Polski w mowach improwizowanych i wicemistrzyni w mowach humorystycznych. Szlifuje umiejętności improwizacji teatralnej po angielsku pod okiem Katarzyny Chmary z Improvart.


Krzysztof Strymiński

Krzysztof-Strymiński - Speech Masters
Krzysztof-Strymiński – Speech Masters

Krzysztof Strymiński – doświadczony manager i project manager. Od ponad 20 lat zaangażowany w różne przedsięwzięcia biznesowe, zarówno jako pomysłodawca, prezes jak i dyrektor operacyjny. Aktywny trener biznesu, prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu perswazji i marketingu. Pasjonuje go NLP i perswazja – ich zastosowanie w rozwoju osobistym, negocjacjach oraz marketingu produktów i usług. Współzałożyciel Business Zone Mastermind w Bydgoszczy. Obecnie prowadzi Platformę Edukacyjną Telestudent.

Udostępnij ten artykuł na: